Author: d***1
Date:
Review: check thanks to the seller very happy with my purchase the bag is very nice and soooo lovlovely, very good quality bag 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤝🤝👍👍👍👍🤝🤝🤝🤝🤝👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Black
Price: £6.25
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Net Weight | 90 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb2305190469093192 |
Author: d***1
Date:
Review: check thanks to the seller very happy with my purchase the bag is very nice and soooo lovlovely, very good quality bag 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🤝🤝👍👍👍👍🤝🤝🤝🤝🤝👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Color: Black
Author: j***0
Date:
Review: very beautiful and lovely wig, I haven't tried it yet but it look very nice
Color: Black
Author: d***1
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Color: Black
Author: l***c
Date:
Review: beautiful
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.